ДІЗНАЙСЯ ПРО НАС

Invent People Ukraine

Invent People Ukraine – дочірня фірма польської компанії Invent People Sp. z o. o. створена у 2017 році, відповідальна за посередництво праці на території України. Ми разом становимо частину великого консорціуму BPO, що складається з компаній Reverse Business Support і Envistar.Biz. Як аутсорсингова фірма постійно маємо сотні актуальних робочих місць в різних галузях: від роздрібної торгівлі, промисловості, гастрономії , закінчуючи готельними послугами.

ПОЛЬЩА – працюємо в найбільших містах Польщі: Гданськ, Краків, Лодзь, Варшава, Вроцлав, а також в невеликих містечках. Завжди допомагаємо знайти нашим співробітникам дешеве і хороше житло.

ПРОФЕСІЙНО – наш колектив складається з досвідчених рекрутерів і трейдерів. Кожен працівник може розраховувати на нашу юридичну допомогу у вирішенні дозволів на перебування і роботу. Також, ми допомагаємо у подальшому у вирішенні поточних питань, пов’язаних з життям у Польщі. Ми пропонуємо тільки легальне працевлаштування і забезпечуємо повне медичне страхування нашим працівникам.

СЕРЙОЗНО – ми не даємо безпідставних обіцянок. Кандидатам до роботи завжди даємо повну інформацію про місце роботи, обсяг обов’язків та заробітну плату . Також, ми допомагаємо знайти іншу роботу в Польщі у випадку, якщо працівник потребує такої зміни або контракт закінчиться.

МАЄШ ЗАПИТАННЯ? ?

Ми тут, щоб допомогти Тобі. Надішли нам електронний лист або зателефонуй за номером +38 0978577792
зв’яжись з нами